top of page

הזמנת חבילת מיתוג PREMIUM

יש לקרוא את תנאי השירות המפורטים מטה. כל ההתקשרות והעבודה נעשית באמצעות המייל.

לשם הנוחות שלכם - מומלץ למלא את הטופס ממחשב נייח.

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו ועבור החשבונית:

אילו ערכים יאפיינו את הלוגו של העסק שלכם?
(ניתן לבחור כמה אפשרויות)

יש לכם דוגמאות לסגנון הלוגו המבוקש?
מוזמנים לצרף תמונות/צילומי מסך של לוגואים שאהבתם,

מהאתר של לוגו 24 או מכל מקור אחר.

העלאת תמונה
העלאת תמונה

1. איפיון הלוגו:

2. תוצרי המיתוג

נא לבחור 4 תוצרי מיתוג:

(במידה ויבחרו יותר מ-4 תוצרים הבחירה תהיה ל-4 האופציות הראשונות).

אנא מלאו את הפרטים שיופיעו בתוצרי המיתוג

אם אין חלק מהפרטים או שלא תרצו שיוצגו - ניתן להשאיר ריק

אנא בחרו עד 6 כפתורים שיופיעו בכרטיס הביקור הדיגיטלי
שימו לב - לא ניתן לבחור יותר מ-6 כפתורים. לנראות אידיאלית מומלץ לבחור בדיוק 6 כפתורים.

פירוט המידע בהתאם לכפתורים שבחרתם:
(את מה שלא בחרתם אין צורך למלא)

אודות העסק

העלאת תמונות לגלריית התמונות
העלו תמונות מהעסק שלכם או/ו תיק עבודות או/ו המלצות מלקוחות (בקבצי תמונות).
במידה ואין לכם תוכלו לצרף תמונה של הלוגו שלכם / תמונה שלכם (עד 9 תמונות סך הכול).

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

3. כרטיס ביקור דיגיטלי

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

* שימו לב: את האזור הזה יש למלא רק אם בחרתם בכרטיס ביקור דיגיטלי

תנאי השירות:
כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל. logo@logo24.co.il
החשבונית תישלח ביחד עם הלוגו במייל. הפרויקט מוגבל לזמן עבודה של עד חודש מיום העסקה.


הקבצים שישלחו אליכם במסגרת חבילת המיתוג (בהתאם לבחירתכם עבור 4 התוצרים):
• לוגו אחד בקבצי PNG שקוף ו-PDF איכותי להדפסה.
• כרטיס ביקור אחד בקובץ PDF מוכן להדפסה, עיצוב בשני הצדדים - אותו ניתן לשלוח לכל בית דפוס.

• חתימה אחת מעוצבת למייל בקובץ תמונה.
• קובץ WORD עבור נייר המכתבים + PDF עבור תצוגה מקדימה של הדף.
• עיצוב מעטפה (בגודל שנבחר) - קובץ PDF מוכן להדפסה.

מיתוג: 
זמן אספקה: 2 ימי עסקים לעיצוב הלוגו לאחר התשלום (החל משעות הפעילות - לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים) + 4 ימי עסקים עבור יתר התוצרים שיסופקו לאחר אישור הלוגו. ייתכנו מקרים בהם יהיו עיכובים. במקרים אלו ישלח אליכם עדכון במייל מיד לאחר ביצוע ההזמנה. תיקונים: עד 2 סקיצות ללוגו (תיקונים לסקיצה יחשבו כסקיצה). ובנוסף עד 3 תיקונים ליתר העיצובים. התיקונים ישלחו ע"י הלקוח באופן מרוכז בשתי פעימות - פעם אחת לאחר שליחת הלוגו ופעם שניה לאחר שליחת יתר התוצרים, ולא יאוחר מ-4 ימי עסקים מקבלת החומרים. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר קבלת 2 הסקיצות או לאחר 4 ימי עסקים מקבלתן תתומחר בנפרד. עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), מאגרי תמונות ומאגרי פונטים איתם אנו עובדים, וכן עיצוב הלוגו יכול להיות מבוסס פונט - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנרכשים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים עבור העיצוב של הלקוח בלבד. העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. החבילה כוללת עיצוב חתימה אחת למייל ועיצוב כרטיס ביקור אחד למייל. נייר המכתבים יכיל את הלוגו ככותרת עליונה ואת פרטי יצירת הקשר, בכותרת התחתונה, בטקסט חי (על מנת שהלקוח יוכל לשנותם בכל עת) ויהיה כפוף לאפשרויות העיצוב ב-WORD. במידה ובמייל שנשלח תומחרו תוספות לחבילת המיתוג - העיצובים יהיו מורכבים משילוב של תמונות, וקטורים וטקסטים ולא יכללו עבודת פוטושופ. עד 2 סקיצות לכל עיצוב. תיקונים לעיצוב יחשבו כסקיצה. יש לבחור 4 תוצרי מיתוג מהאופציות המופיעות בטופס. במידה של אי בחירה של התוצרים אנו נבחר את 4 התוצרים הראשונים. במקרה של בחירה ביותר מ-4 תוצרים - אנו נתייחס ל-4 התוצרים הראשונים בלבד. במידה ובחרתם בכרטיס ביקור דיגיטלי - לידיעתכם, כרטיס הביקור הינו לשנה אחת. העיצובים מתייחסים לעיצוב בודד כלומר חתימה אחת למייל, נייר מכתבים אחד, כרטיס ביקור אחד וכו. במידה ובמייל שנשלח תומחרו תוספות לחבילת המיתוג - העיצובים יהיו מורכבים משילוב של תמונות, וקטורים וטקסטים ולא יכללו עבודת פוטושופ. עד 2 סקיצות לכל עיצוב. תיקונים לעיצוב יחשבו כסקיצה. חבילת המיתוג אינה כוללת שליחה של קבצים פתוחים ללקוח אלא של תוצרי המיתוג הסופיים כפי שמצוין בתנאי השירות.

כרטיס ביקור דיגיטלי

מזמין השירות ירכז את החומרים (טקסט, תמונות מאושרות לשימוש וכו) ויעלה אותם לטופס זה. כל החומרים שנשלחו ע"י הלקוח הינם באחריות הלקוח בלבד והלקוח מאשר שיש לו את הזכויות המתאימות לשימוש בחומרים אלו. הכרטיס ישלח ללקוח עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו. לרשות הלקוח סבב תיקונים אחד ובו ירכז את ההערות והשינויים הנדרשים במייל אחד, והם יבוצעו והם יבוצעו עד 4 ימי עסקים נוספים מיום קבלתם. כרטיס הביקור הדיגיטלי מותאם לתצוגה בניידים. התצוגה והעיצוב יהיו כפופים למגבלות העיצוב והעימוד של הפלטפורמה. לאחר בניית כרטיס הביקור הדיגיטלי יתאפשר למזמין לבצע עד 3 תיקונים או שינויים בשנה. התיקון/השינוי יבוצע ע"י לוגו 24 עד 4 ימי עסקים מקבלתו. במידה והמזמין זקוק לביצוע שינויים/תיקונים נוספים כל שינוי/תיקון כזה יתומחר בנפרד. שינויים/תיקונים כוללים: הוספת תמונה, מחיקת תמונה, שינוי מס' טלפון, שינוי לינק, שינוי מס' טלפון וכו (כל אחד נספר כשינוי אחד).
עיצוב - יש לקחת בחשבון שעיצוב כרטיס הביקור הדיגיטלי כפוף למגבלות הפלטפורמה בה הוקם. אייקונים - על מנת שהעיצוב יראה הכי טוב יש לבחור 6 אייקונים בדיוק ליצירת קשר (טלפון, מייל, נייד וכו). במידה ובוחרים פחות מ-6 אייקונים הנראות אינה אידיאלית ולא ניתן לשנות את מיקומי הכפתורים. במידה ויבחרו יותר מ-6 אייקונים ההתייחסות תהיה רק ל-6 האייקונים הראשונים שנבחרו. כמו כן, במידה ולא ישלחו ע"י המזמין פרטים מסוימים הנדרשים בטופס (כמו המלצות, גלריית תמונות, לינקים לאייקונים), האזור יהיה ריק כך שבפועל יופיע ריווח בין האלמנטים (מכיוון שהם חסרים). ייתכן והלינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי יופיע בתוצאות של מנועי החיפוש.
גלרית תמונות - עד 9  תמונות סך הכול כולל המלצות (המלצות ישלחו כתמונות ויספרו כתמונות. יש לשלוח את התמונות בגודל ריבועי. יש לשלוח תמונות ריבועיות, בפורמט JEPG בגודל של עד 200KB לתמונה. השירות לא כולל עריכת תמונות מכל סוג. במידה ולא יועלו תמונות לגלריית התמונות תופיע תמונה של הלוגו של העסק במקומם. כפתור הוספה לאנשי קשר - יבצע הורדה של איש הקשר במכשיר הנייד של הלקוחות. הפרטים יכללו שם+טלפון. לא יהיה ניתן לשנות את מיקומי / גדלי האלמנטים (כפתורים, תמונות, טקסטים וכו). העיצוב יתבסס על צבעי הלוגו של הלקוח. במידה וללקוח אין לוגו העיצוב יהיה נייטרלי. לא ניתן יהיה להוסיף כל חומר אחר אשר אינו נשאל בטופס זה / נשלח בנפרד מטופס זה. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. השירות אינו כולל תוספות מכל סוג שהן כמו עיצוב גרפי, תכנות וכו.  כרטיסי הביקור הדיגיטליים מאחוסנים באתר של לוגו 24 ומשוייכים לדומיין שלו ולא יהיה ניתן לבצע שינויים בכך - המזמין מאשר שהוא מודע למסכים לכך. ייתכנו שינויים בעיצוב ומבנה כרטיס הביקור הדיגיטלי.
כרטיס הביקור הדיגיטלי יהיה תקף לשנה החל מיום שליחת הלינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי ללקוח. חידוש הכרטיס יתבצע לאחר כשנה, באותו חודש בו עלה לאוויר.  לאחר כשנה מיום העליה לאוויר המזמין יוכל לבחור אם לחדש את השירות כרצונו, בהתאם לתנאים המעודכנים בעמוד זה. (ייתכן ויהיו הבדלים/שינויים בתנאים). במידה והמזמין לא יחליט שלא לחדש את השירות/לא ישיב למייל שנשלח אליו עד 3 ימי עסקים - כרטיס הביקור הדיגיטלי לא יהיה זמין יותר.


LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב. הלקוח מאשר שניתן יהיה ליצור עמו קשר במייל או/ו בטלפון בעת הצורך. באחריות הלקוח לשמור את כל התוצרים שנשלחים אליו. לוגו 24 אינה מאחסנת את הקבצים. ביטול עסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן.

bottom of page