הזמנת חבילת מיתוג GOLD

הלוגו ישלח אליכם עד 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה.

יתר תוצרי חבילת המיתוג (מלבד האתר) ישלחו עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו.

האתר ישלח אליכם עד 7 ימי עסקים מאישור חבילת המיתוג ולאחר שליחת החומרים.

*בימים ושעות הפעילות, החל מיום העסקים הבא

כל ההתקשרות והעבודה נעשית באמצעות המייל.

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו ועבור הקבלה:

אילו ערכים יאפיינו את הלוגו של העסק שלכם?
(ניתן לבחור כמה אפשרויות)

יש לכם דוגמאות לסגנון הלוגו המבוקש?
מוזמנים לצרף תמונות/צילומי מסך של לוגואים שאהבתם, מהאתר של לוגו 24 או מכל מקור אחר.

העלאת תמונה
העלאת תמונה

1. איפיון הלוגו:
נשמח לקבל כמה שיותר פירוט על הלוגו המבוקש

2. הפרטים כפי שיופיעו בכרטיס הביקור, החתימה למייל ודף הלוגו:
(אם אין חלק מהפרטים ניתן להשאיר ריק)

אנא בחרו עד 6 כפתורים שיופיעו בכרטיס הביקור
שימו לב - לא ניתן לבחור יותר מ-6 כפתורים. לנראות אידיאלית מומלץ לבחור בדיוק 6 אייקונים.

פירוט המידע בהתאם לכפתורים שבחרתם:
(את מה שלא בחרתם אין צורך למלא)

אודות העסק

העלאת תמונות לגלריית התמונות
העלו תמונות מהעסק שלכם או/ו תיק עבודות או/ו המלצות מלקוחות (בקבצי תמונות).
במידה ואין לכם תוכלו לצרף תמונה של הלוגו שלכם / תמונה שלכם (עד 9 תמונות סך הכול).

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

3. הפרטים שיופיעו בכרטיס הביקור הדיגיטלי

נא לשלוח אלינו חומרים לאתר: טקסטים בקובץ word ותמונות.
במידה ואין לכם תמונות, אנו נבחר תמונות מתוך מאגרי תמונות שאנו עובדים איתם, בהתאם לתחום העסק.
אנא שלחו את החומרים באופן מרוכז במייל אחד למייל: logo@logo24.co.il

4. אתר תדמית

תנאי השירות:
כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל. logo@logo24.co.il
הקבלה תישלח ביחד עם הלוגו במייל.

הקבצים שישלחו אליכם במסגרת חבילת המיתוג:
• לוגו אחד בקבצי PNG שקוף ו-PDF איכותי להדפסה.
• כרטיס ביקור אחד בקובץ PDF מוכן להדפסה, עיצוב בשני הצדדים - אותו ניתן לשלוח לכל בית דפוס.
• קובץ WORD עבור דף הלוגו + PDF עבור תצוגה מקדימה של הדף.
• חתימה אחת מעוצבת למייל בקובץ תמונה.
* ניתן להוסיף לחבילה עיצוב מעטפה בגודל אחד בתוספת של 200 ש"ח - קובץ PDF מוכן להדפסה.
כמו כן, תינתן גישת לעריכה לאתר (הגישה תינתן לאחר עליית האתר לאוויר).

מיתוג: 
זמן אספקה: 2 ימי עסקים לעיצוב הלוגו לאחר התשלום (החל משעות הפעילות - לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים) + 4 ימי עסקים עבור יתר התוצרים שיספרו לאחר אישור הלוגו. תיקונים: עד 2 סקיצות ללוגו, ובנוסף עד 2 תיקונים ליתר העיצובים (תיקונים לסקיצה יחשבו כסקיצה). התיקונים ישלחו ע"י הלקוח באופן מרוכז בשתי פעימות - פעם אחת לאחר שליחת הלוגו ופעם שניה לאחר שליחת יתר התוצרים, ולא יאוחר מ-4 ימי עסקים מקבלת החומרים. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר קבלת 2 הסקיצות או לאחר 4 ימי עסקים מקבלתן תתומחר בנפרד. עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), מאגרי תמונות ומאגרי פונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. החבילה כוללת עיצוב חתימה אחת למייל ועיצוב כרטיס ביקור אחד למייל. דף הלוגו יכיל את הלוגו ואת פרטי יצירת הקשר בטקסט חי (על מנת שהלקוח יוכל לשנותם בכל עת) ויהיה כפוף לאפשרויות העיצוב ב-WORD.

כרטיס ביקור דיגיטלי

מזמין השירות ירכז את החומרים (טקסט, תמונות מאושרות לשימוש וכו) ויעלה אותם לטופס זה. כל החומרים שנשלחו ע"י הלקוח הינם באחריות הלקוח בלבד והלקוח מאשר שיש לו את הזכויות המתאימות לשימוש בחומרים אלו. הכרטיס ישלח ללקוח עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו. לרשות הלקוח סבב תיקונים אחד ובו ירכז את ההערות והשינויים הנדרשים במייל אחד, והם יבוצעו והם יבוצעו עד 4 ימי עסקים נוספים מיום קבלתם. כרטיס הביקור הדיגיטלי מותאם לתצוגה בניידים. התצוגה והעיצוב יהיו כפופים למגבלות העיצוב והעימוד של הפלטפורמה. לאחר בניית כרטיס הביקור הדיגיטלי יתאפשר למזמין לבצע עד 3 תיקונים או שינויים בשנה. התיקון/השינוי יבוצע ע"י לוגו 24 עד 4 ימי עסקים מקבלתו. במידה והמזמין זקוק לביצוע שינויים/תיקונים נוספים כל שינוי/תיקון כזה יתומחר בנפרד. שינויים/תיקונים כוללים: הוספת תמונה, מחיקת תמונה, שינוי מס' טלפון, שינוי לינק, שינוי מס' טלפון וכו (כל אחד נספר כשינוי אחד).
עיצוב - יש לקחת בחשבון שעיצוב כרטיס הביקור הדיגיטלי כפוף למגבלות הפלטפורמה בה הוקם. אייקונים - על מנת שהעיצוב יראה הכי טוב יש לבחור 6 אייקונים בדיוק ליצירת קשר (טלפון, מייל, נייד וכו). במידה ובוחרים פחות מ-6 אייקונים הנראות אינה אידיאלית ולא ניתן לשנות את מיקומי הכפתורים. במידה ויבחרו יותר מ-6 אייקונים ההתייחסות תהיה רק ל-6 האייקונים הראשונים שנבחרו. כמו כן, במידה ולא ישלחו ע"י המזמין פרטים מסוימים הנדרשים בטופס (כמו המלצות, גלריית תמונות, לינקים לאייקונים), האזור יהיה ריק כך שבפועל יופיע ריווח בין האלמנטים (מכיוון שהם חסרים).
גלרית תמונות - עד 9  תמונות סך הכול כולל המלצות (המלצות ישלחו כתמונות ויספרו כתמונות). במידה ולא יועלו תמונות לגלריית התמונות תופיע תמונה של הלוגו של העסק במקומם. כפתור הוספה לאנשי קשר - יבצע הורדה של איש הקשר במכשיר הנייד של הלקוחות. הפרטים יכללו שם+טלפון. לא יהיה ניתן לשנות את מיקומי / גדלי האלמנטים (כפתורים, תמונות, טקסטים וכו). העיצוב יתבסס על צבעי הלוגו של הלקוח. במידה וללקוח אין לוגו העיצוב יהיה נייטרלי. לא ניתן יהיה להוסיף כל חומר אחר אשר אינו נשאל בטופס זה / נשלח בנפרד מטופס זה. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. השירות אינו כולל תוספות מכל סוג שהן כמו עיצוב גרפי, תכנות וכו.  כרטיסי הביקור הדיגיטליים מאחוסנים באתר של לוגו 24 ומשוייכים לדומיין שלו ולא יהיה ניתן לבצע שינויים בכך - המזמין מאשר שהוא מודע למסכים לכך. 
* הסכם זה הוא שנתי וכרטיס הביקור הדיגיטלי יהיה תקף לשנה החל מיום שליחת הלינק לכרטיס ללקוח. לאחר שנה מיום העליה לאוויר המזמין יוכל לבחור אם לחדש את השירות כרצונו, בהתאם לתנאים המעודכנים שישלחו למזמין. ייתכן ויהיו הבדלים/שינויים מהתנאים הכתובים בהסכם זה. במידה והמזמין לא יחדש את השירות לאחר שנה - כרטיס הביקור הדיגיטלי לא יהיה זמין יותר.אתר תדמית ONE PAGE - עמוד אחד נגלל.
* ניתן לשדרג לאתר 5 עמודים. עלות חבילה עם שדרוג לאתר עד 5 עמודים - 2,299 ש"ח. * ניתן לערוך את האתר עצמאית או דרך לוגו 24 (בתשלום מוזל - ללקוחות לוגו 24).

האתר יבנה בפלטפורמת wix ויהיה כפוף למגבלותיה כמו בכל פלטפורמת בניית אתרים. האתר יהיה בנוי מטקסטים ותמונות שישלחו ע"י הלקוח. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. ניתן יהיה להשתמש בפונטים אשר מוצעים בעורך של WIX. לאחר שהאתר יעלה לאוויר הלקוח יקבל הרשאת עריכה לאתר.
החומרים לאתר ישלחו באופן מרוכז ע"י הלקוח לפני תחילת עבודה (טקסטים, תמונות מאושרות לשימוש וכו). האתר ישלח ללקוח עד 7 ימי עסקים לאחר קבלת כל החומרים מהלקוח ולאחר סיום תהליך המיתוג. את ההערות יש לשלוח אלינו באופן מרוכז, במייל אחד. כל חומר (לרבות תמונות וכתבות) המתקבל מאת הלקוח הינו באחריות מלאה של הלקוח מבחינת זכויות יוצרים וכל סעיף חוקי כזה או אחר. LOGO24 אינה נושא באחריות בנושא זכויות יוצרים עבור חומרים שהתקבלו ע“י הלקוח. האתר אינו כולל תכנות, בקשות מיוחדות לעיצובים גרפיים מיוחדים וכל תוספת אחרת (כמו פורום, אינדקס וכל תוספת אחרת). ניתן להוסיף לאתר בלוג בתוספת מחיר.

אחסון ודומיין
אחסון ודומיין לאתר הינם בתשלום של 800 ש"ח לשנה. מחירי האחסון והדומיין עלולים להשתנות מעת לעת (בעקבות שינויי מחירי הספקים). ניתן לבחור את שם הדומיין לאתר כל עוד הינו פנוי. במידה והשם הספיצפי אינו פנוי הלקוח יבחר בשם פנוי אחר. במידה והלקוח לא מעוניין באחסון ודומיין הלקוח יודע ומסכים לכך שהאתר יכלול פרסומות ויכיל כתובת אתר שאינה ייחודית לעסק ולא יהיו לו טענות בשל כך. כל חומר שישלח מאוחר מתחילת העבודה העיצובית יחשב כעבודה נוספת ויחויב בהתאם. לאחר שליחת הלינק לאתר יעמדו לרשות הלקוח עד 2 סבבי תיקונים. האתר יעלה לאוויר ויוחבר לדומיין עד 7 ימי עסקים מאישור האת ע"י הלקוח. לאחר מכן העבודה על האתר הסתיימה. ניתן לרכוש בנק שעות עבור עריכות נוספות באתר. כל תוספת מכל סוג תתומחר בנפרד מהצעה זו, כדוגמת: הוספת עמודים, עריכת האתר לאחר שעלה לאוויר, בקשה לעיצוב גרפי עבור האתר, תכנות, כתיבת תוכן וכו. לוגו 24 אינה נותנת שירות ותמיכה עבור האתר אלא רק עבור שירות האחסון. בכל תקלה/שאלה/בעיה הקשורה לאתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Wix. בכל תקלה הקשורה לאתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Wix.

מייל עסקי
ניתן לקבל מייל עסקי המכיל את דומיין האתר, לאחר שהאתר עלה אוויר ולאחר שבוצע תשלום עבור דומיין ואחסון שנתי ללוגו 24, השירות כרוך בעלות נפרדת מהחבילה, והוא בתשלום של 450 ש"ח בשנה.
השירות כולל הקמת תיבת מייל עסקית אחת, חיבורה לדומיין הלקוח (שנקנה דרך לוגו 24) ושליחת פרטי הכניסה ללקוח. המייל ינוהל בתיבת GMAIL וכל ההתנהלות תהיה מול GMAIL בכל נושא של תמיכה ושירות לקוחות. המייל העסקי מחובר לדומיין ולכן על מנת שהמייל העסקי ימשיך להיות פעיל על הלקוח לשלם תשלום שנתי עבור האחסון והדומיין ללוגו 24. אי תשלום/אי תשלום בזמן עבור הדומיין והמייל משמעו שתיבת המייל לא תהיה פעילה ולא תהיה גישה אליה או למיילים שבה.


LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב. באחריות הלקוח לשמור את כל התוצרים שנשלחים אליו. לוגו 24 אינה מאחסנת את הקבצים. חבילת המיתוג מתומחרת לאחר הנחות. שווי תוצרי החבילה: עיצוב לוגו - 599 ש"ח | כרטיס ביקור, דף לוגו, וחתימה למייל - 399 ש"ח | כרטיס ביקור דיגיטלי - 299 ש"ח בשנה | אתר עמוד אחד - 999 ש"ח | אתר 5 עמודים - 1,799 ש"ח.