top of page

הזמנת חבילת מיתוג GOLD

יש לקרוא את תנאי השירות המפורטים מטה. כל ההתקשרות והעבודה נעשית באמצעות המייל.

לשם הנוחות שלכם - מומלץ למלא את הטופס ממחשב נייח.

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו ועבור החשבונית:

אילו ערכים יאפיינו את הלוגו של העסק שלכם?
(ניתן לבחור כמה אפשרויות)

יש לכם דוגמאות לסגנון הלוגו המבוקש?
מוזמנים לצרף תמונות/צילומי מסך של לוגואים שאהבתם,
מהאתר של לוגו 24 או מכל מקור אחר.

העלאת תמונה
העלאת תמונה

1. איפיון הלוגו:

2. תוצרי המיתוג

נא לבחור 4 תוצרי מיתוג:

(במידה ויבחרו יותר מ-4 תוצרים הבחירה תהיה ל-4 האופציות הראשונות).

אנא מלאו את הפרטים שיופיעו בתוצרי המיתוג

אם אין חלק מהפרטים או שלא תרצו שיוצגו - ניתן להשאיר ריק

אנא בחרו עד 6 כפתורים שיופיעו בכרטיס הביקור
שימו לב - לא ניתן לבחור יותר מ-6 כפתורים. לנראות אידיאלית מומלץ לבחור בדיוק 6 כפתורים.

פירוט המידע בהתאם לכפתורים שבחרתם:
(את מה שלא בחרתם אין צורך למלא)

אודות העסק

העלאת תמונות לגלריית התמונות
העלו תמונות מהעסק שלכם או/ו תיק עבודות או/ו המלצות מלקוחות (בקבצי תמונות).
במידה ואין לכם תוכלו לצרף תמונה של הלוגו שלכם / תמונה שלכם (עד 9 תמונות סך הכול).

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

3. כרטיס ביקור דיגיטלי

* שימו לב: את האזור הזה יש למלא רק אם בחרתם בכרטיס ביקור דיגיטלי

4. אתר תדמית - עמוד אחד

נא לשלוח אלינו חומרים לאתר: טקסטים בקובץ word ותמונות.
במידה ואין לכם תמונות, אנו נבחר תמונות מתוך מאגרי תמונות שאנו עובדים איתם, בהתאם לתחום העסק.
אנא שלחו את החומרים באופן מרוכז במייל אחד למייל: logo@logo24.co.il

תנאי השירות:
כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל. logo@logo24.co.il
החשבונית תישלח ביחד עם הלוגו במייל. הפרויקט מוגבל לזמן עבודה של שלושה חודשיים מיום העסקה.

 

הקבצים שישלחו אליכם במסגרת חבילת המיתוג (בהתאם לבחירתכם עבור 4 התוצרים):
• לוגו אחד בקבצי PNG שקוף ו-PDF איכותי להדפסה.
• כרטיס ביקור אחד בקובץ PDF מוכן להדפסה, עיצוב בשני הצדדים - אותו ניתן לשלוח לכל בית דפוס.

• חתימה אחת מעוצבת למייל בקובץ תמונה.
• קובץ WORD עבור נייר המכתבים + PDF עבור תצוגה מקדימה של הדף.
• עיצוב מעטפה (בגודל שנבחר) - קובץ PDF מוכן להדפסה.

מיתוג: 
זמן אספקה: 2 ימי עסקים לעיצוב הלוגו לאחר התשלום (החל משעות הפעילות - לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים) + 4 ימי עסקים עבור יתר התוצרים שיסופקו לאחר אישור הלוגו. ייתכנו מקרים בהם יהיו עיכובים. במקרים אלו ישלח אליכם עדכון במייל מיד לאחר ביצוע ההזמנה. תיקונים: עד 2 סקיצות ללוגו (תיקונים לסקיצה יחשבו כסקיצה). ובנוסף עד 3 תיקונים ליתר העיצובים. התיקונים ישלחו ע"י הלקוח באופן מרוכז בשתי פעימות - פעם אחת לאחר שליחת הלוגו ופעם שניה לאחר שליחת יתר התוצרים, ולא יאוחר מ-4 ימי עסקים מקבלת החומרים. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר קבלת 2 הסקיצות או לאחר 4 ימי עסקים מקבלתן תתומחר בנפרד. עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), מאגרי תמונות ומאגרי פונטים איתם אנו עובדים, וכן עיצוב הלוגו יכול להיות מבוסס פונט - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנרכשים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים עבור העיצוב של הלקוח בלבד.
 העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. החבילה כוללת עיצוב חתימה אחת למייל ועיצוב כרטיס ביקור אחד למייל. נייר המכתבים יכיל את הלוגו ככותרת עליונה ואת פרטי יצירת הקשר, בכותרת התחתונה, בטקסט חי (על מנת שהלקוח יוכל לשנותם בכל עת) ויהיה כפוף לאפשרויות העיצוב ב-WORD. במידה ובמייל שנשלח תומחרו תוספות לחבילת המיתוג - העיצובים יהיו מורכבים משילוב של תמונות, וקטורים וטקסטים ולא יכללו עבודת פוטושופ. עד 2 סקיצות לכל עיצוב. תיקונים לעיצוב יחשבו כסקיצה. יש לבחור 4 תוצרי מיתוג מהאופציות המופיעות בטופס. במידה של אי בחירה של התוצרים אנו נבחר את 4 התוצרים הראשונים. במקרה של בחירה ביותר מ-4 תוצרים - אנו נתייחס ל-4 התוצרים הראשונים בלבד. במידה ובחרתם בכרטיס ביקור דיגיטלי - לידיעתכם, כרטיס הביקור הינו לשנה אחת. העיצובים מתייחסים לעיצוב בודד כלומר חתימה אחת למייל, נייר מכתבים אחד, כרטיס ביקור אחד וכו. במידה ובמייל שנשלח תומחרו תוספות לחבילת המיתוג - העיצובים יהיו מורכבים משילוב של תמונות, וקטורים וטקסטים ולא יכללו עבודת פוטושופ. עד 2 סקיצות לכל עיצוב. תיקונים לעיצוב יחשבו כסקיצה. חבילת המיתוג אינה כוללת שליחה של קבצים פתוחים ללקוח אלא של תוצרי המיתוג הסופיים כפי שמצוין בתנאי השירות.

כרטיס ביקור דיגיטלי

מזמין השירות ירכז את החומרים (טקסט, תמונות מאושרות לשימוש וכו) ויעלה אותם לטופס זה. כל החומרים שנשלחו ע"י הלקוח הינם באחריות הלקוח בלבד והלקוח מאשר שיש לו את הזכויות המתאימות לשימוש בחומרים אלו. הכרטיס ישלח ללקוח עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו. לרשות הלקוח סבב תיקונים אחד ובו ירכז את ההערות והשינויים הנדרשים במייל אחד, והם יבוצעו והם יבוצעו עד 4 ימי עסקים נוספים מיום קבלתם. כרטיס הביקור הדיגיטלי מותאם לתצוגה בניידים. התצוגה והעיצוב יהיו כפופים למגבלות העיצוב והעימוד של הפלטפורמה. לאחר בניית כרטיס הביקור הדיגיטלי יתאפשר למזמין לבצע עד 3 תיקונים או שינויים בשנה. התיקון/השינוי יבוצע ע"י לוגו 24 עד 4 ימי עסקים מקבלתו. במידה והמזמין זקוק לביצוע שינויים/תיקונים נוספים כל שינוי/תיקון כזה יתומחר בנפרד. שינויים/תיקונים כוללים: הוספת תמונה, מחיקת תמונה, שינוי מס' טלפון, שינוי לינק, שינוי מס' טלפון וכו (כל אחד נספר כשינוי אחד). ייתכן והלינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי יופיע בתוצאות של מנועי החיפוש.
עיצוב - יש לקחת בחשבון שעיצוב כרטיס הביקור הדיגיטלי כפוף למגבלות הפלטפורמה בה הוקם. אייקונים - על מנת שהעיצוב יראה הכי טוב יש לבחור 6 אייקונים בדיוק ליצירת קשר (טלפון, מייל, נייד וכו). במידה ובוחרים פחות מ-6 אייקונים הנראות אינה אידיאלית ולא ניתן לשנות את מיקומי הכפתורים. במידה ויבחרו יותר מ-6 אייקונים ההתייחסות תהיה רק ל-6 האייקונים הראשונים שנבחרו. כמו כן, במידה ולא ישלחו ע"י המזמין פרטים מסוימים הנדרשים בטופס (כמו המלצות, גלריית תמונות, לינקים לאייקונים), האזור יהיה ריק כך שבפועל יופיע ריווח בין האלמנטים (מכיוון שהם חסרים). גלרית תמונות - עד 9  תמונות סך הכול כולל המלצות (המלצות ישלחו כתמונות ויספרו כתמונות. יש לשלוח את התמונות בגודל ריבועי. יש לשלוח תמונות ריבועיות, בפורמט JEPG בגודל של עד 200KB לתמונה. השירות לא כולל עריכת תמונות מכל סוג. במידה ולא יועלו תמונות לגלריית התמונות תופיע תמונה של הלוגו של העסק במקומם. כפתור הוספה לאנשי קשר - יבצע הורדה של איש הקשר במכשיר הנייד של הלקוחות. הפרטים יכללו שם+טלפון. לא יהיה ניתן לשנות את מיקומי / גדלי האלמנטים (כפתורים, תמונות, טקסטים וכו). העיצוב יתבסס על צבעי הלוגו של הלקוח. במידה וללקוח אין לוגו העיצוב יהיה נייטרלי. לא ניתן יהיה להוסיף כל חומר אחר אשר אינו נשאל בטופס זה / נשלח בנפרד מטופס זה. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. השירות אינו כולל תוספות מכל סוג שהן כמו עיצוב גרפי, תכנות וכו.  כרטיסי הביקור הדיגיטליים מאחוסנים באתר של לוגו 24 ומשוייכים לדומיין שלו ולא יהיה ניתן לבצע שינויים בכך - המזמין מאשר שהוא מודע למסכים לכך. ייתכנו שינויים בעיצוב ומבנה כרטיס הביקור הדיגיטלי.
כרטיס הביקור הדיגיטלי יהיה תקף לשנה החל מיום שליחת הלינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי ללקוח. חידוש הכרטיס יתבצע לאחר כשנה, באותו חודש בו עלה לאוויר.  לאחר כשנה מיום העליה לאוויר המזמין יוכל לבחור אם לחדש את השירות כרצונו, בהתאם לתנאים המעודכנים בעמוד זה. (ייתכן ויהיו הבדלים/שינויים בתנאים). במידה והמזמין לא יחליט שלא לחדש את השירות/לא ישיב למייל שנשלח אליו עד 3 ימי עסקים - כרטיס הביקור הדיגיטלי לא יהיה זמין יותר. 


אתר תדמית ONE PAGE - עמוד אחד נגלל.
החומרים לאתר ישלחו באופן מרוכז ע"י הלקוח לפני תחילת עבודה (טקסטים, תמונות מאושרות לשימוש וכו). החבילה אינה כוללת כתיבת תוכן לאתר. הלקוח ישלח את התוכן בקובץ WORD ובו הטקסט עבור העמוד. האתר ישלח ללקוח עד 7 ימי עסקים לאחר קבלת כל החומרים מהלקוח ולאחר סיום תהליך המיתוג. את ההערות יש לשלוח אלינו באופן מרוכז, במייל אחד. כל חומר (לרבות תמונות וכתבות) המתקבל מאת הלקוח הינו באחריות מלאה של הלקוח מבחינת זכויות יוצרים וכל סעיף חוקי כזה או אחר. LOGO24 אינה נושא באחריות בנושא זכויות יוצרים עבור חומרים שהתקבלו ע“י הלקוח. האתר אינו כולל תכנות, הוספת תוספים לאתר, בקשות מיוחדות לעיצובים גרפיים מיוחדים וכל תוספת אחרת (כמו פורום, אינדקס וכל תוספת אחרת). ניתן להוסיף לאתר בלוג בתוספת מחיר. יש לשלוח חומרים לאתר עד 3 חודשים מיום העסקה. לא יתאפשר החזר כספי לאחר תקופת זמן זו. ניתן לערוך את האתר עצמאית או דרך לוגו 24 (בתשלום מוזל - ללקוחות לוגו 24). אורך האתר: גלילת כל דף באתר תהיה עד 5 מסכים (לפי 100% גודל מסך), ודף יכיל עד 30 תמונות ואייקונים ועד 1,000 מילה. האתר יבנה בפלטפורמת wix (האתר יבנה על Wix Editor) ויהיה כפוף למגבלותיה כמו בכל פלטפורמת בניית אתרים. האתר יהיה בנוי מטקסטים ותמונות שישלחו ע"י הלקוח. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. ניתן יהיה להשתמש בפונטים אשר מוצעים בעורך של WIX. לאחר שהאתר יעלה לאוויר הלקוח יקבל הרשאת עריכה לאתר. ל-LOGO24 אין כל אחריות על שינויים שיבצע הלקוח באתר לאחר בנייתו ע"י LOGO24. כל חומר שישלח מאוחר מתחילת העבודה העיצובית יחשב כעבודה נוספת ויחויב בהתאם. לאחר שליחת הלינק לאתר יעמדו לרשות הלקוח עד 2 סבבי תיקונים. האתר יעלה לאוויר ויוחבר לדומיין עד 7 ימי עסקים מאישור האת ע"י הלקוח. לאחר מכן העבודה על האתר הסתיימה. ניתן לרכוש בנק שעות עבור עריכות נוספות באתר. כל תוספת מכל סוג תתומחר בנפרד מהצעה זו, כדוגמת: הוספת עמודים, עריכת האתר לאחר שעלה לאוויר, בקשה לעיצוב גרפי עבור האתר, תכנות, כתיבת תוכן וכו. לוגו 24 אינה נותנת שירות ותמיכה עבור האתר אלא רק עבור שירות האחסון. בכל תקלה/שאלה/בעיה הקשורה לאתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות של WIX. למען הסר ספק ועל פי החוק, LOGO 24 אינה אחראית על ביצוע התאמות נגישות ו/או על הנגשת האתר לבעלי אנשים עם מוגבלות. האחריות על הנגשת האתר חלה על הלקוח. LOGO24 רשאית לשים באתר של הלקוח קישור צנוע עם קרדיט בתחתית עמודי האתר. באתרי חנות באחריות הלקוח לדאוג להכנת ושליחת מדיניות פרטיות ותקנון האתר (בהתאם לחוק). הקמת עמודים אלו ע"י לוגו 24 תהיה בהתאם למס' עמודי האתר.

אחסון ודומיין
אחסון ומערכת ניהול רק ב-800 ₪ לשנה + מע"מ. דומיין co.il או com ללא עלות. הדומיין יהיה ללא עלות בשנה הבאה ובכל שנה נוספת ככל שיוסדר תשלום עבור אחסון שנתי. הדומיין והאחסון ירכשו ע"י LOGO24 וינוהלו בחשבון השייך ל-LOGO24 או נציגיו ב-wix וב-box.מובהר בזאת, כי האתר ו/או האחסון לא יועברו לחשבונות שאינם בבעלותה של LOGO24 ב-Wix. מובהר כי מחיר האחסון יכולים להשתנות עקב שינוי במחירי הספקים, שער הדולר, מדד המחירים לצרכן ועוד. ניתן לבחור את שם הדומיין לאתר כל עוד הינו פנוי. במידה והשם הספציפי אינו פנוי הלקוח יבחר בשם פנוי אחר. במידה והלקוח לא מעוניין באחסון ודומיין הלקוח יודע ומסכים לכך שהאתר יכלול פרסומות ויכיל כתובת אתר שאינה ייחודית לעסק ולא יהיו לו טענות בשל כך. חידוש האחסון והדומיין יעשה כ-10 חודשים לאחר עלית האתר לאוויר. יש לבצע את התשלום עבור חידוש האחסון לשנה נוספת תוך 3 ימי עסקים מיום פניית LOGO24 אליכם במייל. אי תשלום מכל סיבה יובל להפסקת השירות והורדה של האתר מהאוויר. הלקוח מסכים לקבל פניות מ-LOGO24 במייל/בטלפון עבור חידוש האחסון והדומיין לשנה נוספת. במידה והלקוח לא השיב או/ו לא ביצע תשלום לאחר עד 3 ימי עסקים האתר ירד מהאוויר. יש לקחת בחשבון שכשהאתר אינו באוויר כל קידום אורגני שהיה לאתר יכול להיפגע. בנוסף, ייתכן והדומיין ירכש ע"י אדם/חברה אחרת. על מנת להגן על הלקוח, במקרה שבו Wix ו/או Box ו/או נותן השירות יפסיקו לתת שירות בנייה ואחסון של אתרי אינטרנט ו/או שירות רישום דומיינים ו/או ייסגרו לצמיתות מכל סיבה שהיא במהלך שנה שבה הלקוח שילם ל-LOGO24 עבור השירות, הלקוח יקבל החזר כספי עבור החודשים שנותרו עד תום אותה השנה בלבד, וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כספית ו/או נזיקית ו/או אחרת על כך כלפי LOGO24. האתר שייבנה עבור הלקוח יאוחסן בשרת מאובטח של חברת Wix וככל שיהיו תקלות ו/או בעיות טכניות כאלו ואחרות אשר ישפיעו לרעה על תפקוד האתר ו/או יגרמו לכל נזק מסוג כלשהו, ללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כספית ו/או נזיקית ו/או אחרת על כך כלפי LOGO24. נפח אחסון האתר - 2GB, עד 4 טפסים באתר (במקרה הצורך, יהיה ניתן לשדרג את נפח אחסון ואת מס' הטפסים באתר בתשלום נוסף).

מייל עסקי
ניתן לחבר מייל עסקי המכיל את דומיין האתר, לאחר שהאתר עלה אוויר ולאחר שבוצע תשלום עבור אחסון שנתי ללוגו 24. השירות כרוך בעלות שהיא נוספת לחבילה. השירות כולל הקמת תיבת מייל עסקית אחת, חיבורה לדומיין הלקוח (אשר חובר דרך לוגו 24) ושליחת פרטי הכניסה ללקוח. המייל ינוהל בתיבת GMAIL וכל ההתנהלות תהיה מול GMAIL בכל נושא של תמיכה ושירות לקוחות. המייל העסקי יהיה ב-מסלול Starter ב-Google Workspace וכולל אחסון עד 30GB. המייל העסקי מחובר לדומיין ולכן על מנת שהמייל העסקי ימשיך להיות פעיל על הלקוח לשלם תשלום שנתי עבור האחסון ללוגו 24. אי תשלום/אי תשלום בזמן עבור הדומיין והמייל משמעו שתיבת המייל לא תהיה פעילה ולא תהיה גישה אליה או למיילים שבה. במידה וקונים שירות של מייל עסקי, חידוש האחסון (והדומיין) לאתר בשנה הבאה יתבצע בהתאם למועד חיבור המייל העסקי (ולא בהתאם למועד פרסום האתר/אישור האתר).


LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב. הלקוח מאשר שניתן יהיה ליצור עמו קשר במייל או/ו בטלפון בעת הצורך. באחריות הלקוח לשמור את כל התוצרים שנשלחים אליו. לוגו 24 אינה מאחסנת את הקבצים.  ביטול עסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן.

bottom of page