הזמנת חבילת מיתוג BASIC

הלוגו ישלח אליכם עד 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה.

יתר תוצרי חבילת המיתוג (אפשרות א' או ב' בבחירה) ישלחו עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו.

*בימים ושעות הפעילות, החל מיום העסקים הבא

כל ההתקשרות והעבודה נעשית באמצעות המייל.

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו ועבור הקבלה:

אילו ערכים יאפיינו את הלוגו של העסק שלכם?
(ניתן לבחור כמה אפשרויות)

יש לכם דוגמאות לסגנון הלוגו המבוקש?
מוזמנים לצרף תמונות/צילומי מסך של לוגואים שאהבתם, מהאתר של לוגו 24 או מכל מקור אחר.

העלאת תמונה
העלאת תמונה

איפיון הלוגו:
נשמח לקבל כמה שיותר פירוט על הלוגו המבוקש

שימו לב

בחבילה זו ישנה אפשרות בחירה:

אפשרות א': עיצוב כרטיס ביקור, חתימה למייל ודף לוגו

או

אפשרות ב': כרטיס ביקור דיגיטלי למשך שנה

אנא ענו על השאלות בהתאם לאפשרות שבחרתם.

למעבר לשאלון עבור אפשרות א' לחצו כאן

למעבר לשאלון עבור אפשרות ב' לחצו כאן

אין למלא את התשובות בחלק שלא בחרתם.

(אפשרות א')  הפרטים כפי שיופיעו בכרטיס הביקור, החתימה למייל ודף הלוגו:
(אם אין חלק מהפרטים ניתן להשאיר ריק)

אנא בחרו עד 6 כפתורים שיופיעו בכרטיס הביקור
שימו לב - לא ניתן לבחור יותר מ-6 כפתורים. לנראות אידיאלית מומלץ לבחור בדיוק 6 אייקונים.

פירוט המידע בהתאם לכפתורים שבחרתם:
(את מה שלא בחרתם אין צורך למלא)

אודות העסק

העלאת תמונות לגלריית התמונות
העלו תמונות מהעסק שלכם או/ו תיק עבודות או/ו המלצות מלקוחות (בקבצי תמונות).
במידה ואין לכם תוכלו לצרף תמונה של הלוגו שלכם / תמונה שלכם (עד 9 תמונות סך הכול).

העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה
העלאת תמונה

(אפשרות ב') הפרטים שיופיעו בכרטיס הביקור הדיגיטלי

תנאי השירות:
כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל. logo@logo24.co.il
הקבלה תישלח ביחד עם הלוגו במייל.

הקבצים שישלחו אליכם במסגרת חבילת המיתוג (בהתאם לאפשרות שבחרתם):
• לוגו אחד בקבצי PNG שקוף ו-PDF איכותי להדפסה.

כרטיס ביקור אחד בקובץ PDF מוכן להדפסה, עיצוב בשני הצדדים - אותו ניתן לשלוח לכל בית דפוס (אפשרות א')
• קובץ WORD עבור דף הלוגו + PDF עבור תצוגה מקדימה של הדף (אפשרות א')
• חתימה אחת מעוצבת למייל בקובץ תמונה (אפשרות א')

• לינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי שיוקם עבורם (אפשרות ב').


* ניתן להוסיף לחבילה עיצוב מעטפה בגודל אחד בתוספת של 200 ש"ח - קובץ PDF מוכן להדפסה.

 

מיתוג: 
זמן אספקה: 2 ימי עסקים לעיצוב הלוגו לאחר התשלום (החל משעות הפעילות - לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים) + 4 ימי עסקים עבור יתר התוצרים שיסופקו לאחר אישור הלוגו. תיקונים: עד 2 סקיצות ללוגו (תיקונים לסקיצה יחשבו כסקיצה). ובנוסף עד 3 תיקונים ליתר העיצובים. התיקונים ישלחו ע"י הלקוח באופן מרוכז בשתי פעימות - פעם אחת לאחר שליחת הלוגו ופעם שניה לאחר שליחת יתר התוצרים, ולא יאוחר מ-4 ימי עסקים מקבלת החומרים. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר קבלת 2 הסקיצות או לאחר 4 ימי עסקים מקבלתן תתומחר בנפרד. עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), מאגרי תמונות ומאגרי פונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. החבילה כוללת עיצוב חתימה אחת למייל ועיצוב כרטיס ביקור אחד למייל. דף הלוגו יכיל את הלוגו ואת פרטי יצירת הקשר בטקסט חי (על מנת שהלקוח יוכל לשנותם בכל עת) ויהיה כפוף לאפשרויות העיצוב ב-WORD.

כרטיס ביקור דיגיטלי

מזמין השירות ירכז את החומרים (טקסט, תמונות מאושרות לשימוש וכו) ויעלה אותם לטופס זה. כל החומרים שנשלחו ע"י הלקוח הינם באחריות הלקוח בלבד והלקוח מאשר שיש לו את הזכויות המתאימות לשימוש בחומרים אלו. הכרטיס ישלח ללקוח עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו. לרשות הלקוח סבב תיקונים אחד ובו ירכז את ההערות והשינויים הנדרשים במייל אחד, והם יבוצעו והם יבוצעו עד 4 ימי עסקים נוספים מיום קבלתם. כרטיס הביקור הדיגיטלי מותאם לתצוגה בניידים. התצוגה והעיצוב יהיו כפופים למגבלות העיצוב והעימוד של הפלטפורמה. לאחר בניית כרטיס הביקור הדיגיטלי יתאפשר למזמין לבצע עד 3 תיקונים או שינויים בשנה. התיקון/השינוי יבוצע ע"י לוגו 24 עד 4 ימי עסקים מקבלתו. במידה והמזמין זקוק לביצוע שינויים/תיקונים נוספים כל שינוי/תיקון כזה יתומחר בנפרד. שינויים/תיקונים כוללים: הוספת תמונה, מחיקת תמונה, שינוי מס' טלפון, שינוי לינק, שינוי מס' טלפון וכו (כל אחד נספר כשינוי אחד).
עיצוב - יש לקחת בחשבון שעיצוב כרטיס הביקור הדיגיטלי כפוף למגבלות הפלטפורמה בה הוקם. אייקונים - על מנת שהעיצוב יראה הכי טוב יש לבחור 6 אייקונים בדיוק ליצירת קשר (טלפון, מייל, נייד וכו). במידה ובוחרים פחות מ-6 אייקונים הנראות אינה אידיאלית ולא ניתן לשנות את מיקומי הכפתורים. במידה ויבחרו יותר מ-6 אייקונים ההתייחסות תהיה רק ל-6 האייקונים הראשונים שנבחרו. כמו כן, במידה ולא ישלחו ע"י המזמין פרטים מסוימים הנדרשים בטופס (כמו המלצות, גלריית תמונות, לינקים לאייקונים), האזור יהיה ריק כך שבפועל יופיע ריווח בין האלמנטים (מכיוון שהם חסרים).
גלרית תמונות - עד 9  תמונות סך הכול כולל המלצות (המלצות ישלחו כתמונות ויספרו כתמונות). במידה ולא יועלו תמונות לגלריית התמונות תופיע תמונה של הלוגו של העסק במקומם. כפתור הוספה לאנשי קשר - יבצע הורדה של איש הקשר במכשיר הנייד של הלקוחות. הפרטים יכללו שם+טלפון. לא יהיה ניתן לשנות את מיקומי / גדלי האלמנטים (כפתורים, תמונות, טקסטים וכו). העיצוב יתבסס על צבעי הלוגו של הלקוח. במידה וללקוח אין לוגו העיצוב יהיה נייטרלי. לא ניתן יהיה להוסיף כל חומר אחר אשר אינו נשאל בטופס זה / נשלח בנפרד מטופס זה. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. השירות אינו כולל תוספות מכל סוג שהן כמו עיצוב גרפי, תכנות וכו.  כרטיסי הביקור הדיגיטליים מאחוסנים באתר של לוגו 24 ומשוייכים לדומיין שלו ולא יהיה ניתן לבצע שינויים בכך - המזמין מאשר שהוא מודע למסכים לכך. 
* הסכם זה הוא שנתי וכרטיס הביקור הדיגיטלי יהיה תקף לשנה החל מיום שליחת הלינק לכרטיס ללקוח. לאחר שנה מיום העליה לאוויר המזמין יוכל לבחור אם לחדש את השירות כרצונו, בהתאם לתנאים המעודכנים שישלחו למזמין. ייתכן ויהיו הבדלים/שינויים מהתנאים הכתובים בהסכם זה. במידה והמזמין לא יחדש את השירות לאחר שנה - כרטיס הביקור הדיגיטלי לא יהיה זמין יותר.


LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב. באחריות הלקוח לשמור את כל התוצרים שנשלחים אליו. לוגו 24 אינה מאחסנת את הקבצים. חבילת המיתוג מתומחרת לאחר הנחות. שווי תוצרי החבילה: עיצוב לוגו - 599 ש"ח | כרטיס ביקור, דף לוגו, וחתימה למייל - 399 ש"ח | כרטיס ביקור דיגיטלי - 299 ש"ח בשנה.