top of page

הזמנת חבילת מיתוג BASIC

יש לקרוא את תנאי השירות המפורטים מטה. כל ההתקשרות והעבודה נעשית באמצעות המייל.

לשם הנוחות שלכם - מומלץ למלא את הטופס ממחשב נייח.

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו ועבור החשבונית:

אילו ערכים יאפיינו את הלוגו של העסק שלכם?
(ניתן לבחור כמה אפשרויות)

יש לכם דוגמאות לסגנון הלוגו המבוקש?
מוזמנים לצרף תמונות/צילומי מסך של לוגואים שאהבתם,

מהאתר של לוגו 24 או מכל מקור אחר.

העלאת תמונה
העלאת תמונה

1. איפיון הלוגו:

2. תוצרי המיתוג:

נא לבחור 2 תוצרי מיתוג:

(במידה ויבחרו יותר מ-2 תוצרים הבחירה תהיה ל-2 האופציות הראשונות).

אנא מלאו את הפרטים שיופיעו בתוצרי המיתוג

אם אין חלק מהפרטים או שלא תרצו שיוצגו - ניתן להשאיר ריק

תנאי השירות:
כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל. logo@logo24.co.il
החשבונית תישלח ביחד עם הלוגו במייל. הפרויקט מוגבל לזמן עבודה של עד חודש מיום העסקה.

הקבצים שישלחו אליכם במסגרת חבילת המיתוג (בהתאם לבחירתכם עבור 2 התוצרים):
• לוגו אחד בקבצי PNG שקוף ו-PDF איכותי להדפסה.

• כרטיס ביקור אחד בקובץ PDF מוכן להדפסה, עיצוב בשני הצדדים - אותו ניתן לשלוח לכל בית דפוס

• חתימה אחת מעוצבת למייל בקובץ תמונה.

• קובץ WORD עבור נייר המכתבים + PDF עבור תצוגה מקדימה של הדף.

• עיצוב מעטפה (בגודל שנבחר) - קובץ PDF מוכן להדפסה.

מיתוג: 
זמן אספקה: 2 ימי עסקים לעיצוב הלוגו לאחר התשלום (החל משעות הפעילות - לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים) + 4 ימי עסקים עבור יתר התוצרים שיסופקו לאחר אישור הלוגו. ייתכנו מקרים בהם יהיו עיכובים. במקרים אלו ישלח אליכם עדכון במייל מיד לאחר ביצוע ההזמנה. 
תיקונים: עד 2 סקיצות ללוגו (תיקונים לסקיצה יחשבו כסקיצה). ובנוסף עד 3 תיקונים ליתר העיצובים. התיקונים ישלחו ע"י הלקוח באופן מרוכז בשתי פעימות - פעם אחת לאחר שליחת הלוגו ופעם שניה לאחר שליחת יתר התוצרים, ולא יאוחר מ-4 ימי עסקים מקבלת החומרים. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר קבלת 2 הסקיצות או לאחר 4 ימי עסקים מקבלתן תתומחר בנפרד. עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), מאגרי תמונות ומאגרי פונטים איתם אנו עובדים, וכן עיצוב הלוגו יכול להיות מבוסס פונט - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנרכשים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים עבור העיצוב של הלקוח בלבד.
העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו.

יש לבחור 2 תוצרי מיתוג מהאופציות המופיעות בטופס. במידה של אי בחירה של התוצרים אנו נבחר את 2 התוצרים הראשונים. במקרה של בחירה ביותר מ-2 תוצרים - אנו נתייחס ל-2 התוצרים הראשונים בלבד. העיצובים מתייחסים לעיצוב בודד כלומר חתימה אחת למייל, נייר מכתבים אחד, כרטיס ביקור אחד וכו. במידה ובמייל שנשלח תומחרו תוספות לחבילת המיתוג - העיצובים יהיו מורכבים משילוב של תמונות, וקטורים וטקסטים ולא יכללו עבודת פוטושופ. עד 2 סקיצות לכל עיצוב. תיקונים לעיצוב יחשבו כסקיצה. חבילת המיתוג אינה כוללת שליחה של קבצים פתוחים ללקוח אלא של תוצרי המיתוג הסופיים כפי שמצוין בתנאי השירות.


LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב. הלקוח מאשר שניתן יהיה ליצור עמו קשר במייל או/ו בטלפון בעת הצורך. באחריות הלקוח לשמור את כל התוצרים שנשלחים אליו. לוגו 24 אינה מאחסנת את הקבצים. ביטול עסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן.

bottom of page