עיצוב לוגו מותאם אישית

צריכים עיצוב לוגו?

יש לא מעט אתרים שיציעו לכם לוגו בעלות מוזלת, אך אלו לוגו תבניתיים. למה הכוונה?

מדובר באוסף של לוגואים מוכנים מראש, בהם הדבר היחיד שמשתנה הוא שם העסק.

במילים אחרות, הרבה עסקים יכולים לבחור את אותה תבנית, כשהשוני היחיד בלוגואים שלהם הוא שם המותג... לא מבאס?


כמה חשוב - להיות ייחודיים

בעידן שבו יש תחרות לכל סוגי העסקים, הבידול של העסק שלכם הוא קריטי. נסו לדמיין שאתם הולכים בקניון, וכל חנויות הבגדים נראות בדיוק אותו הדבר, כל חנויות האופטיקה מציגות בדיוק את אותם מוצרים. במצב כזה - גם אם הלקוח קנה באחת מהחנויות האלה, הוא לא יזכור את שמה, שהרי כולן נראות אותו הדבר ומציעות בדיוק את אותן המוצרים.


לוגו בעיצוב אישי

אז כן, חשוב שהלוגו שלכם יעוצב במיוחד בהתאמה לעסק שלכם. חשוב שהלוגו יהיה תואם לערכי המותג ויהיה ייחודי עבור העסק שלכם.


אנחנו בלוגו 24 עושים את כל המאמצים לספק ללקוחותינו את הלוגו שהכי מתאים לעסק שלהם. אנחנו עושים זת באמצעות שאלות מנחות כמו מה הם ערכי המותג שלכם? מהם הצבעים שתרצו לשלב בלוגו שלכם? איזה אימג' הייתם רוצים להוסיף? וכו'

כך שכל לוגו מעוצב בהתאמה לתשובות שעניתם לשאלות אלו.

בתמונות: חבילת מיתוג למיכל שירותי משרד.

רוצים גם? פרטים כאן.
רוצים לקבל מבצעים והטבות על מיתוג, שיווק ובניית אתרים? הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו:

תנאי השירות שלנו:

הזמנת לוגו

הקבלה תישלח ללקוח ב-sms מיד לאחר התשלום. עיצוב הלוגו ישלח ללקוח תוך 24 שעות מקבלת התשלום, החל משעות הפעילות (לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים). עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), תמונות ופונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך . יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. ללקוח תישלח סקיצה ללוגו ותינתן לו אופציה לסקיצה נוספת (סך הכול 2 עד 2 סקיצות ללוגו). הלקוח ישלח פידבק תוך 3 ימי עסקים משליחת הלוגו הראשון ע"י LOGO24. הלוגו השני ישלח עד 3 ימי עסקים משליחת הפידבק של הלקוח. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. השירות הינו עבור עיצוב לוגו בלבד, בגרסה אחת ולא כולל כל עיצוב או שירות נוסף. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר 2 הסקיצות תתומחר בנפרד.  LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים. ניתן לבטל קבלת מיילים מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל: logo24.co.il@gmail.com