לוגו לעורך דין לא חייב לעלות יקר

בין אם אתם עורכי דין מתחילים או בעלי משרד עורכי דין אתם כבר וודאי יודעים שאתם זקוקים ללוגו ושפה מיתוגית, שתלווה את המשרד שלכם לשנים רבות. בעצם, האינטראקציה הראשונית של הלקוחות שלכם קורית על ידי כניסה של הלקוח לאתר שלכם, דרך כרטיס הביקור שלכם, דרך דף הפייסבוק העסקי שלכם וכן הלאה. ומה משותף לכל אלו? את כל אלו מלווה אותה שפה עיצובית – אותו לוגו, אותם צבעי מותג וכו. באמצעות ה"שפה" הזו מתבצע הזיהוי, הבידול והייחודיות של המשרד שלכם (ולא של המתחרים שלכם למשל).


אותה אינטראקציה ראשונית חשובה מאוד בדרך שבה קהל היעד שלכם יכיר אתכם, יזכור אתכם ויבין מה אתם מייצגים, כך שיפנה אליכם ויבצע איתכם תהליך של מכירה. אתם רוצים לוודא שכבר ברגע הראשון אתם מייצרים אימפקט ומשמעותי מול הלקוחות שלכם ונותנים להם את הביטחון לתקשר איתכם.


לוגו למשרד עורכי דין חייב לשדר אמינות, רצינות, אחריות ומקצועיות, ובמקביל להיות חדשני ככל האפשרי ורלוונטי לשפה העיצובית הקיימת כיום. השאיפה היא לייצר לוגו שיבדל את המשרד מהמתחרים שלו בתחום באופן מובהק ויהיה זכיר בעיני הלקוחות. השפה המיתוגית של המשרד תלווה אותו לאורך כל הפעילות שלו ותתמשק בצורה מדויקת על הכלים התדמיתיים והשיווקיים של המשרד – אתר אינטרנט, כרטיס ביקור, דף לוגו, חתימה למייל, נראות בפייסבוק וכו. הנראות של כל אלו צריכה לשקף את האווירה והערכים של פעילות המשרד.


עוד לפני שאתם פונים למעצב חשבו – מהם הערכים שתרצו להבליט בלוגו שלכם? אילו צבעים יתאימו גם לאופי שלכם? איזה סמל הייתם רוצים שילווה את הלוגו שלכם?


ומה המחיר?

אם כבר בהחלתם לבדוק ולחקור, וודאי כבר הבנתם שהמחירים של חבילת מיתוג למשרד עורכי דין רק מתחילים מכמה אלפי שקלים. יש גם חברות שלא מפרסמות את המחירים וירצו שתשאירו פרטים כדי לקבל מחיר. אצלנו בלוגו 24, תוכלו לקבל חבילות מיתוג משתלמות במיוחד במחירים שבאמת לא קיימים. לכל הפרטים והמחירים לחצו כאן.
רוצים לקבל מבצעים והטבות על מיתוג, שיווק ובניית אתרים? הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו:

תנאי השירות שלנו:

הזמנת לוגו

הקבלה תישלח ללקוח ב-sms מיד לאחר התשלום. עיצוב הלוגו ישלח ללקוח תוך 24 שעות מקבלת התשלום, החל משעות הפעילות (לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים). עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), תמונות ופונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך . יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. ללקוח תישלח סקיצה ללוגו ותינתן לו אופציה לסקיצה נוספת (סך הכול 2 עד 2 סקיצות ללוגו). הלקוח ישלח פידבק תוך 3 ימי עסקים משליחת הלוגו הראשון ע"י LOGO24. הלוגו השני ישלח עד 3 ימי עסקים משליחת הפידבק של הלקוח. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. השירות הינו עבור עיצוב לוגו בלבד, בגרסה אחת ולא כולל כל עיצוב או שירות נוסף. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר 2 הסקיצות תתומחר בנפרד.  LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים. ניתן לבטל קבלת מיילים מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל: logo24.co.il@gmail.com