הזמנת אתר תדמית

האתר ישלח אליכם עד 7 ימי עסקים מסיום ההזמנה ולאחר שליחת החומרים.

*בימים ושעות הפעילות, החל מיום העסקים הבא

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו:

חומרים לאתר
ניתן להעלות קובץ WORD עם הטקסטים לאתר וכן להעלות תמונות לאתר.
במידה ואין לכם תמונות, אנו נבחר תמונות עבורכם בהתאם לתחום העסק.

ניתן גם לשלוח לנו את החומרים מאוחר יותר, באופן מרוכז במייל אחד
למייל: logo@logo24.co.il

WORD
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה

תנאי השירות:
הקבלה תישלח עד 2 ימי עסקים מהתשלום.
האתר יבנה בפלטפורמת wix ויהיה כפוף למגבלותיה כמו בכל פלטפורמת בניית אתרים. האתר יהיה בנוי מטקסטים ותמונות שישלחו ע"י הלקוח. 
כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל.
* לאחר עליית האתר לאוויר הלקוח יוכל לערוך את האתר עצמאית או דרך לוגו 24 (בתשלום).
אתר תדמית ONE PAGE - עמוד אחד נגלל.
* ניתן לשדרג לאתר 5 עמודים. עלות חבילה עם שדרוג לאתר עד 5 עמודים - 1,799 ש"ח - לאחר לחיצה על כפתור 'המשך ומעבר לתשלום' תופיע אופציה לטופס תשלום עדכני עבור אתר 5 עמודים.

חומרים:
במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. ניתן יהיה להשתמש בפונטים אשר מוצעים בעורך של WIX. לאחר שהאתר יעלה לאוויר הלקוח יקבל הרשאת עריכה לאתר.
החומרים לאתר ישלחו באופן מרוכז ע"י הלקוח לפני תחילת עבודה (טקסטים, תמונות מאושרות לשימוש וכו). כל חומר שישלח מאוחר מתחילת העבודה העיצובית יחשב כעבודה נוספת ויחויב בהתאם. כל חומר (לרבות תמונות וכתבות) המתקבל מאת הלקוח הינו באחריות מלאה של הלקוח מבחינת זכויות יוצרים וכל סעיף חוקי כזה או אחר. LOGO24 אינה נושא באחריות בנושא זכויות יוצרים עבור חומרים שהתקבלו ע“י הלקוח. 

אחסון ודומיין - אתר תדמית
אחסון ודומיין לאתר הינם בתשלום של 800 ש"ח לשנה. ניתן לבחור את שם הדומיין לאתר כל עוד הינו פנוי. במידה והשם הספיצפי אינו פנוי הלקוח יבחר בשם פנוי אחר. במידה והלקוח לא מעוניין באחסון ודומיין הלקוח יודע ומסכים לכך שהאתר יכלול פרסומות ויכיל כתובת אתר שאינה ייחודית לעסק (שלא ניתן לערוך) ולא יהיו לו טענות בשל כך. לוגו 24 אינה נותנת שירות ותמיכה עבור האתר אלא רק עבור שירות האחסון. בכל תקלה/שאלה/בעיה הקשורה לאתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Wix. מחירי האחסון והדומיין עלולים להשתנות מעת לעת (למשל, בעקבות שינויי מחירי הספקים).


אחסון ודומיין - אתר חנות
עלות האחסון והדומיין הינה 1,400 ש"ח בשנה. לאחר הקמת האתר והוספת המוצרים אנו נבצע את החיבור לחברת הסליקה (ישראכרט / לאומיקארד) ולאחר מכן ניתן לפנות אליהם בכל נושא הקשור לסליקה באתר. לוגו 24 אינה מספקת תמיכה עבור סליקת האתר אלא רק עבואר נושאים הקשורים באחסון ובדומיין. 
ניתן לבחור את שם הדומיין לאתר כל עוד הינו פנוי. במידה והשם הספיצפי אינו פנוי הלקוח יבחר בשם פנוי אחר. במידה והלקוח לא מעוניין באחסון ודומיין הלקוח יודע ומסכים לכך שהאתר יכלול פרסומות ויכיל כתובת אתר שאינה ייחודית לעסק (שלא ניתן לערוך) ולא יהיו לו טענות בשל כך. מחירי האחסון והדומיין עלולים להשתנות מעת לעת (בעקבות שינויי מחירי הספקים).

מייל עסקי (תוספת לחבילה):
ניתן לקבל מייל עסקי המכיל את דומיין האתר, לאחר שהאתר עלה אוויר ולאחר שבוצע תשלום עבור דומיין ואחסון שנתי ללוגו 24, השירות כרוך בעלות נפרדת מהחבילה, והוא בתשלום של 450 ש"ח בשנה. השירות כולל הקמת תיבת מייל עסקית אחת, חיבורה לדומיין הלקוח (שנקנה דרך לוגו 24) ושליחת פרטי הכניסה ללקוח. המייל ינוהל בתיבת GMAIL וכל ההתנהלות תהיה מול GMAIL בכל נושא של תמיכה ושירות לקוחות. המייל העסקי מחובר לדומיין ולכן על מנת שהמייל העסקי ימשיך להיות פעיל על הלקוח לשלם תשלום שנתי עבור האחסון והדומיין ללוגו 24. אי תשלום/אי תשלום בזמן עבור הדומיין והמייל משמעו שתיבת המייל לא תהיה פעילה ולא תהיה גישה אליה או למיילים שבה.


לו"ז
האתר ישלח ללקוח עד 7 ימי עסקים לאחר קבלת כל החומרים מהלקוח ולאחר סיום תהליך המיתוג. את ההערות יש לשלוח אלינו באופן מרוכז, במייל אחד. לאחר שליחת הלינק לאתר יעמדו לרשות הלקוח עד 2 סבבי תיקונים. האתר יעלה לאוויר ויוחבר לדומיין עד 7 ימי עסקים מאישור האת ע"י הלקוח. לאחר מכן העבודה על האתר הסתיימה. ניתן לרכוש בנק שעות עבור עריכות נוספות באתר. 

האתר אינו כולל תכנות, בקשות מיוחדות לעיצובים גרפיים מיוחדים וכל תוספת אחרת (כמו פורום, אינדקס וכל תוספת אחרת). ניתן להוסיף לאתר בלוג בתוספת מחיר. כל תוספת מכל סוג תתומחר בנפרד מהצעה זו, כדוגמת: הוספת עמודים, עריכת האתר לאחר שעלה לאוויר, בקשה לעיצוב גרפי עבור האתר, תכנות, כתיבת תוכן וכו. LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב.