LOGO24 | לוגו 24 | עיצוב לוגו בזול - הזמנה

הזמנת חבילת מיתוג PREMIUM

הלוגו ישלח אליכם עד 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה.

יתר תוצרי חבילת המיתוג (מלבד האתר) ישלחו עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו.

האתר ישלח אליכם עד 7 ימי עסקים מאישור חבילת המיתוג ולאחר שליחת החומרים.

*בימים ושעות הפעילות, החל מיום העסקים הבא

הפרטים עבור ההתקשרות עמנו:

הפרטים כפי שיופיעו בכרטיס הביקור, החתימה למייל ודף הלוגו:
(אם אין חלק מהפרטים ניתן להשאיר ריק)

איפיון הלוגו:
נשמח לקבל כמה שיותר פירוט על הלוגו המבוקש

אילו ערכים יאפיינו את הלוגו של העסק שלכם?
(ניתן לבחור כמה אפשרויות)

יש לכם דוגמאות לסגנון הלוגו המבוקש?
מוזמנים לצרף תמונות/צילומי מסך של לוגואים שאהבתם,
או מהאתר של לוגו 24 או מכל מקור אחר.

העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה

אתר תדמית
ניתן להעלות קובץ WORD עם הטקסטים לאתר וכן להעלות תמונות לאתר.
במידה ואין לכם תמונות, אנו נבחר תמונות עבורכם בהתאם לתחום העסק.

ניתן גם לשלוח לנו את החומרים מאוחר יותר, באופן מרוכז במייל אחד
למייל: logo24.co.il@gmail.com

WORD
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה
העלאת קובץ תמונה

תנאי השירות:
הקבלה תישלח ביחד עם הלוגו במייל. כל ההתקשרות נעשית באמצעות המייל.

הקבצים שישלחו אליכם במסגרת חבילת המיתוג:
• לוגו אחד בקבצי PNG שקוף ו-PDF איכותי להדפסה.
• כרטיס ביקור אחד בקובץ PDF מוכן להדפסה, עיצוב בשני הצדדים - אותו ניתן לשלוח לכל בית דפוס.
• תמונת פרופיל + קאבר לפייסבוק (2 תמונות).
• קובץ WORD עבור דף הלוגו + PDF לתצוגה מקדימה של הדף.
• חתימה אחת מעוצבת למייל בקובץ תמונה.
* ניתן להוסיף לחבילה עיצוב מעטפה בגודל אחד בתוספת של 200 ש"ח - קובץ PDF מוכן להדפסה.
כמו כן, תינתן גישת לעריכה לאתר (הגישה תינתן לאחר עליית האתר לאוויר).

מיתוג: 
זמן אספקה: 2 ימי עסקים לעיצוב הלוגו לאחר התשלום (החל משעות הפעילות - לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים) + 4 ימי עסקים עבור יתר התוצרים שיספרו לאחר אישור הלוגו. תיקונים: עד 2 סקיצות ללוגו, ובנוסף עד 2 תיקונים ליתר העיצובים (תיקונים לסקיצה יחשבו כסקיצה). התיקונים ישלחו ע"י הלקוח באופן מרוכז בשתי פעימות - פעם אחת לאחר שליחת הלוגו ופעם שניה לאחר שליחת יתר התוצרים, ולא יאוחר מ-4 ימי עסקים מקבלת החומרים. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר קבלת 2 הסקיצות או לאחר 4 ימי עסקים מקבלתן תתומחר בנפרד. עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), מאגרי תמונות ומאגרי פונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. החבילה כוללת עיצוב חתימה אחת למייל ועיצוב כרטיס ביקור אחד למייל. קאבר לפייסבוק - תישלח תמונה אשר תיבחר בהתאם לסוג העסק (תמונה מתוך מאגר תמונות - לא כוללות עריכות מיוחדות).


אתר תדמית ONE PAGE - עמוד אחד נגלל.
* ניתן לשדרג לאתר 5 עמודים. עלות חבילה עם שדרוג לאתר עד 5 עמודים - 1,999 ש"ח. * ניתן לערוך את האתר עצמאית או דרך לוגו 24 (בתשלום מוזל - ללקוחות לוגו 24).

האתר יבנה בפלטפורמת wix ויהיה כפוף למגבלותיה כמו בכל פלטפורמת בניית אתרים. האתר יהיה בנוי מטקסטים ותמונות שישלחו ע"י הלקוח. במידה וללקוח אין תמונות מתאימות, נוכל לבחור תמונות ממאגרים איתם אנו עובדים ובעלי רישיון זכויות יוצרים. במידה והלקוח מעוניין בתמונות או כל חומר אחר שאינו במאגרים אלה הוא יצטרך לרכוש את זכויות היוצרים עליהם באופן עצמאי והאחריות בשימוש בהם תהיה עליו בלבד. ניתן יהיה להשתמש בפונטים אשר מוצעים בעורך של WIX. לאחר שהאתר יעלה לאוויר הלקוח יקבל הרשאת עריכה לאתר.
החומרים לאתר ישלחו באופן מרוכז ע"י הלקוח לפני תחילת עבודה (טקסטים, תמונות מאושרות לשימוש וכו). האתר ישלח ללקוח עד 7 ימי עסקים לאחר קבלת כל החומרים מהלקוח ולאחר סיום תהליך המיתוג. את ההערות יש לשלוח אלינו באופן מרוכז, במייל אחד. כל חומר (לרבות תמונות וכתבות) המתקבל מאת הלקוח הינו באחריות מלאה של הלקוח מבחינת זכויות יוצרים וכל סעיף חוקי כזה או אחר. LOGO24 אינה נושא באחריות בנושא זכויות יוצרים עבור חומרים שהתקבלו ע“י הלקוח. האתר אינו כולל תכנות, בקשות מיוחדות לעיצובים גרפיים מיוחדים וכל תוספת אחרת (כמו פורום, אינדקס וכל תוספת אחרת). ניתן להוסיף לאתר בלוג בתוספת מחיר. אחסון ודומיין לאתר הינם בתשלום של 800 ש"ח לשנה. ניתן לבחור את שם הדומיין לאתר כל עוד הינו פנוי. במידה והשם הספיצפי אינו פנוי הלקוח יבחר בשם פנוי אחר. במידה והלקוח לא מעוניין באחסון ודומיין הלקוח יודע ומסכים לכך שהאתר יכלול פרסומות ויכיל כתובת אתר שאינה ייחודית לעסק ולא יהיו לו טענות בשל כך. כל חומר שישלח מאוחר מתחילת העבודה העיצובית יחשב כעבודה נוספת ויחויב בהתאם. לאחר שליחת הלינק לאתר יעמדו לרשות הלקוח עד 2 סבבי תיקונים. האתר יעלה לאוויר ויוחבר לדומיין עד 7 ימי עסקים מאישור האת ע"י הלקוח. לאחר מכן העבודה על האתר הסתיימה. ניתן לרכוש בנק שעות עבור עריכות נוספות באתר. כל תוספת מכל סוג תתומחר בנפרד מהצעה זו, כדוגמת: הוספת עמודים, עריכת האתר לאחר שעלה לאוויר, בקשה לעיצוב גרפי עבור האתר, תכנות, כתיבת תוכן וכו. לוגו 24 אינה נותנת שירות ותמיכה עבור האתר אלא רק עבור שירות האחסון. בכל תקלה/שאלה/בעיה הקשורה לאתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Wix. בכל תקלה הקשורה לאתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Wix.

LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים ו-SMS - הלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך. ניתן לבטל קבלת מיילים ו-SMS מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב. באחריות הלקוח לשמור את כל התוצרים שנשלחים אליו. לוגו 24 אינה מאחסנת את הקבצים. חבילת המיתוג מתומחרת לאחר הנחות. שווי תוצרי החבילה: עיצוב לוגו - 549 ש"ח | כרטיס ביקור, דף לוגו, תמונת קאבר ותמונת פרופיל לפייסבוק - 449 ש"ח | אתר עמוד אחד - 999 ש"ח | אתר 5 עמודים - 1,399 ש"ח.