מה הקשר בין עיצוב לוגו להצלחת העסק?

כמו שאתם בוודאי יודעים, הלוגו הוא הפנים של העסק שלכם. מטרתו לייצר זהות ייחודית עבור העסק שלכם. לוגו טוב מעביר נכון את חזון העסק והוא בעצם מהווה את הבסיס למיתוג שלו.

המון מחקרים מראים שהרושם הראשוני הוא סופר חשוב. יותר ממחצית מן הצרכנים נוטים לבסס נאמנות למותג שאותו רכשו בפעם הראשונה. חשוב מאוד שהלוגו שלכם ייצר רושם ראשוני חיובי ומתמשך על קהל העד שלכם.

רוצים להקים עסק מצליח? הנה כמה סיבות לקשר בין עיצוב לוגו מקצועי להצלחת העסק שלכם.הלוגו שלכם בונה את האמון בעסק שלכם

הייתם נותנים לילד בין 3 לעצב לכם לוגו? כנראה שלא. האם לוגו שכזה ישדר אמינות? מקצועיות? האם הוא יתן תחושה של חברה שעומדת מאחוריה? ברור לנו שלא. לכן, עוד לפני שבחרתם במעצבים כאלה או אחרים חשוב שתראו עבודות שלהם, ובחנו – האם הלוגואים שעיצבו משדרים אמינות, מקצועיות, יצירתיות? תחכום? לוגו שמעוצב באופן מקצועי מאפשר לקהל היעד שלנו לרכוש את האמון בעסק שלנו וברגע שנוצר האמון הזה – מתחילה להיסלל הדרך להצלחתו של העסק.


הלוגו שלכם נותן זהות לעסק שלכם

עצם קיומו של לוגו מאפשר לתת לעסק שם וזהות ייחודית. נניח שיראו לכם לוגו של עסק שלא ראיתם קדום לכן, יש סבירות גבוהה מאוד שתצליחו לנחש מה סוג העסק ומה הוא רוצה לשדר. זאת לפי צבעי הלוגו, הפונט, שם המותג, הסלוגן, הסמל שלו ועוד. כל אלו מאפיינים את ערכי המותג, כך שלכל עסק נוצרת זהות משלו שמתחילה כבר בלוגו.


הלוגו מבדיל את העסק שלכם מהמתחרים שלכם

לוגו טוב לעסק חייב להיות שונה מלוגואים של עסקים אשר מתחרים בו, כך יוכל לייצר ייחודיות ובידול, ולא ייעלם בין השאר. לכן, כדאי לבחור לוגו שיעצבו באופן אישי עבור העסק שלכם, בהתאם להנחיות שתרצו לתת למעצבים.

רוצים לקבל מבצעים והטבות על מיתוג, שיווק ובניית אתרים? הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו:

תנאי השירות שלנו:

הזמנת לוגו

הקבלה תישלח ללקוח ב-sms מיד לאחר התשלום. עיצוב הלוגו ישלח ללקוח תוך 24 שעות מקבלת התשלום, החל משעות הפעילות (לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים). עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), תמונות ופונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך . יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. ללקוח תישלח סקיצה ללוגו ותינתן לו אופציה לסקיצה נוספת (סך הכול 2 עד 2 סקיצות ללוגו). הלקוח ישלח פידבק תוך 3 ימי עסקים משליחת הלוגו הראשון ע"י LOGO24. הלוגו השני ישלח עד 3 ימי עסקים משליחת הפידבק של הלקוח. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. השירות הינו עבור עיצוב לוגו בלבד, בגרסה אחת ולא כולל כל עיצוב או שירות נוסף. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר 2 הסקיצות תתומחר בנפרד.  LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים. ניתן לבטל קבלת מיילים מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל: logo24.co.il@gmail.com