לוגו לבונת ציפורניים במחיר אטרקטיבי

גם כשמדברים על תחום היופי, ואפילו במיוחד בתחום הזה - הנראות של העסק שלך חשובה פי שניים. כשאנחנו מדברים על ציפורניים האסטיקה היא הערך חשוב ביותר, כך שגם המיתוג צריך להיות מותאם ומקצועי.


לוגו 24 - לוגו לבונת ציפורניים

הקשר בין ציפורן מושלמת למיתוג מושלם

האם היית הולכת לעשות ציפרוניים אצל מישהי שלא מנקה אותם כמו שצריך לפני מריחת הלק? שלא מורחת נכון את הלק? סביר להניח שאליה - לא היית חוזרת. הרושם הראשוני שהלקוחות מקבלות מהשירות שלך הוא קריטי, כי אחרי הפעם הראשונה הן יבחרו אם לשוב או לא לחזור כלל. אותו רושם ראשוני בא לידי ביטוי עוד לפני ההגעה למכון הציפורניים. והלוגו שלך מהווה חלק מהרושם הראשוני הזה. אם יש לך לוגו שלא נראה מקצועי - זה גם מה שהלקוחות יחשבו על העסק שלך. ואם אין לך לוגו כלל - איזה רושם השארת על לקוחה שלא מכירה אותך?לוגו איכותי לא חייב להיות יקר

ישנם מגוון פתרונות לעיצוב לוגו בזול גם בתחום הציפרוניים, שממש לא חייבים לעלות ביוקר.

חשוב לשים לב שלא בוחרים מלוגו מתוך מאגרים לוגואים מוכנים. המחיר המוזל יכול להיות מפתה, אבל כשבוחרים לוגו שהוא תבניתי הייחודיות של העסק הולכת לאיבוד, מכיוון שכל בונת ציפורניים יכולה לבחור את הלוגו שבחרת. ואם כל הלוגואים של בונות הציפורניים נראות אותו הדבר - לא עשינו בזה כלום. המטרה היא לייצר בידול וזהות משלך, שתסייע ללקוחות שלך - קיימות וחדשות - לייצר קרבה עם העסק שלך ולזכור אותך.


הלוגו מבדיל את העסק שלך מהמתחרים שלך

וודאי לא כל הלוגואים לבונות ציפורניים צריכים להיראות אותו הדבר. חשוב ללכת על קו שמאפיין את העסק שלך, צבעים שמתאימים לך וסמל ייחודי שיתאים לאופי העסק שלך. חשבי מה הכי נכון שיאפיין את העסק שלך.

בהצלחה!

להזמנת לוגו ב-599 ש"ח בלבד לחצי כאן

לחבילות המיתוג המשתלמות שלנו לחצי כאן