LOGO24 | לוגו 24 | עיצוב לוגו בזול - צירת קשר

שאלות ותשובות

תוך כמה זמן ישלח אליי הלוגו?


בין אם הזמנתם לוגו בלבד או חבילת מיתוג, הלוגו ישלח אליכם תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה. אם הזמנתם חבילת מיתוג - יתר התוצאים ישלחו עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו. בחבילת מיתוג הכוללת אתר - האתר ישלח אליכם עד 7 ימי עסקים מאישור חבילת המיתוג.
האם הלוגו מתאים לשימוש באתר? בפייסבוק? האם הוא מתאים להדפסה?


בהחלט. אנחנו שולחים אליכם את הלוגו בקבצי PNG שקוף, ו-PDF כך שתוכלו לעשות בו כל שימוש שתרצו - בין אם זה להדפיס אותו באופן איכותי, לעצב איתו פוסטים לפייסבוק, וכמובן לעלות לאתר שלכם ועוד. הלוגו נשלח אליכם כוקטור, כך שהוא איכותי ואינו "מטושטש".
האם הלוגו נלקח מתוך "תבנית" מוכנה?


לא. כל לוגו שאנחנו מעצבים מעוצב רק לאחר שקיבלנו את טופס ההזמנה, כך שאנחנו מעצבים אותו בהתאם לצרכי הלקוח בהתאמה אישית.
מה אם לא אוהב את הלוגו שתשלחו לי?


תוכלו לקבל 2 סקיצות שונות ללוגו. בין אם זה שינוי צבעים, שינוי של פונטים, או שינויים באימג'. חשוב לנו שתצאו מרוצים :)
איך זה עובד בדיוק?


פשוט ומהיר. אתם בוחרים אם אתם מעוניים בעיצוב לוגו או בחבילת מיתוג. אם בחרתם בעיצוב לוגו בלבד - אתם שולחים לנו בריף על הלוגו הרצוי בטופס ההזמנה כאן, אנחנו מעצבים עבורכם את הלוגו ושולחים אותו אליכם עד 24 שעות מביצוע ההזמנה. אם בחרתם באחת מחבילות מיתוג השאירו לנו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.תחילה נעצב את הלוגו תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, ולאחר מכן נמשיך ליתר התוצרים: כרטיס ביקור, פרופיל וקאבר לפייסבוק, דף לוגו וחתימה למייל (עד 4 ימי עסקים מאישור הלוגו). בחבילת מיתוג הכוללת אתר - האתר ישלח אליכם עד 7 ימי עסקים מאישור חבילת המיתוג.
למה אי אפשר לשלם בסוף?


אנחנו עובדים עם צוות של מעצבים גרפיים מקצועיים ותותחים אחד אחד. המעצבים עובדים במהירות ובמקצועיות על מנת לספק לכל לקוחותינו את הלוגו המבוקש עבורם, באופן מהיר ואיכותי. לכן, כדי שנוכל לזרז תהליכים ולספק ללקוחותינו עיצוב לוגו מוזל במהירות הגבייה מתבצעת מראש.
כיצד ניתן ליצור איתכם קשר?


ניתן ליצור עמנו קשר במייל: logo24.co.il@gmail.com או ב-whatsapp העסקי שלנו כאן.
לא מצאתי דוגמה ללוגו באתר שעוסק בתחום שלי. האם תדעו לעצב לי את הלוגו?


אנחנו יודעים לעצב לוגואים לכל סוגי העסקים. בין אם הם גדולים או קטנים, ובכל תחום. לפני כל עיצוב לוגו, הגרפיקיאים שלנו מבצעים עבודת מחקר בהתאם לסוג העסק. הם בודקים את המתחרים, מקבלים השראות, מוצאים את הייחודיות בשל העסק, ורק אז מתחילים לעצב.

רוצים לקבל מבצעים והטבות על מיתוג, שיווק ובניית אתרים? הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו:

תנאי השירות שלנו:

הזמנת לוגו

הקבלה תישלח ללקוח ב-sms מיד לאחר התשלום. עיצוב הלוגו ישלח ללקוח תוך 24 שעות מקבלת התשלום, החל משעות הפעילות (לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים). עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), תמונות ופונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך . יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. ללקוח תישלח סקיצה ללוגו ותינתן לו אופציה לסקיצה נוספת (סך הכול 2 עד 2 סקיצות ללוגו). הלקוח ישלח פידבק תוך 3 ימי עסקים משליחת הלוגו הראשון ע"י LOGO24. הלוגו השני ישלח עד 3 ימי עסקים משליחת הפידבק של הלקוח. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. השירות הינו עבור עיצוב לוגו בלבד, בגרסה אחת ולא כולל כל עיצוב או שירות נוסף. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר 2 הסקיצות תתומחר בנפרד.  LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום. מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים. ניתן לבטל קבלת מיילים מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל: logo24.co.il@gmail.com