תוך כמה זמן ישלח אליי הלוגו?


הלוגו ישלח אליכם תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה באתר. ביצוע ההזמנה מתבצע דרך מילוי פרטים בטופס ההזמנה בדף הבית וסיום ההזמנה בעמוד התשלום.
האם הלוגו מתאים לשימוש באתר? בפייסבוק? האם הוא מתאים להדפסה?


בהחלט. אנחנו שולחים אליכם את הלוגו בקבצי PNG שקוף, ו-PDF כך שתוכלו לעשות בו כל שימוש שתרצו - בין אם זה להדפיס אותו באופן איכותי, לעצב איתו פוסטים לפייסבוק, וכמובן לעלות לאתר שלכם ועוד. הלוגו נשלח אליכם כוקטור, כך שהוא איכותי ואינו "מטושטש".
האם הלוגו נלקח מתוך תבניות?


לא. איננו עושים שימוש בתבניות. כל לוגו שאנחנו מעצבים הוא ייחודי ומעוצב רק לאחר שקיבלנו את טופס ההזמנה, כך שאנחנו מעצבים אותו בהתאם לצרכי כל לקוח באופן אישי.
ומה אם אני רוצה גם כרטיס ביקור? קאבר לפייסבוק? האם זה שירות שאתם נותנים?


בהחלט. לקוחות שלנו נהנים מהטבה שכוללת חבילת מיתוג במחיר משתלם במיוחד. החבילה כוללת:

  • עיצוב כרטיס ביקור
  • פרופיל וקאבר לפייסבוק
  • עיצוב דף לוגו
  • חתימה ממותגת למייל
כל אלו בעלות מוזלת של 399 ש"ח בלבד! ניתן לראות פרטים ודוגמאות כאן. * שימו לב - החבילה מוצעת רק ללקוחות שעיצבו לוגו בלוגו 24.
מה אם לא אוהב את הלוגו שתשלחו לי?


ניתן לבצע עד 2 תיקונים בלוגו שנשלח אליכם. בין אם זה שינוי צבעים, שינוי של פונטים, או שינויים באימג'. חשוב לנו שתצאו מרוצים :)
איך זה עובד בדיוק?


פשוט ומהיר. אתם שולחים לנו בריף על הלוגו הרצוי בטופס ההזמנה בדף הבית, אנחנו מעצבים עבורכם את הלוגו ושולחים אותו אליכם עד 24 שעות מביצוע ההזמנה.
למה אי אפשר לשלם בסוף?


אנחנו עובדים עם צוות של מעצבים גרפיים מקצועיים ותותחים אחד אחד. המעצבים עובדים במהירות ובמקצועיות על מנת לספק לכל לקוחותינו את הלוגו המבוקש עבורם, באופן מהיר ואיכותי. לכן, כדי שנוכל לזרז תהליכים ולספק ללקוחותינו עיצוב לוגו מוזל במהירות הגבייה מתבצעת מראש.
כיצד ניתן ליצור איתכם קשר?


ניתן ליצור עמנו קשר במייל: logo24.co.il@gmail.com או ב-whatsapp העסקי שלנו כאן.
לא מצאתי דוגמה ללוגו באתר שעוסק בתחום שלי. האם תדעו לעצב לי את הלוגו?


אנחנו יודעים לעצב לוגואים לכל סוגי העסקים. בין אם הם גדולים או קטנים, ובכל תחום. לפני כל עיצוב לוגו, הגרפיקיאים שלנו מבצעים עבודת מחקר בהתאם לסוג העסק. הם בודקים את המתחרים, מקבלים השראות, מוצאים את הייחודיות בשל העסק, ורק אז מתחילים לעצב.

תנאי השירות שלנו:

הזמנת לוגו

קבלה עבור התשלום תישלח ללקוח במייל בצירוף הלוגו. עיצוב הלוגו ישלח ללקוח תוך 24 שעות מקבלת התשלום, החל משעות הפעילות (לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים). עיצוב הלוגו אינו כולל הכנה של איורים מיוחדים, אלא כאלה שיבחרו ממאגרי איורים (וקטורים), תמונות ופונטים איתם אנו עובדים, והלקוח מאשר/ת כי לא תהיה לו כל טענה בשל כך . יש לקחת בחשבון כי הלוגו יתבסס על אימג'ים אלה, הנלקחים ממאגרים ושאינם בהכרח נבנו מהיסוד/מקוריים. ללקוח תישלח סקיצה אחת ללוגו ותינתן אופציה לעד 2 תיקונים שישלחו ע"י הלקוח במרוכז במייל, עד 3 ימי עסקים משליחת הלוגו ע"י LOGO24. הלוגו המתוקן ישלח עד 3 ימי עסקים משליחת התיקונים. עיצוב הלוגו יעשה תוך התחשבות בתשובות הלקוח בטופס, אך אין התחייבות מצד LOGO24 לביצוע מדויק של תשובות אלו. השירות הינו עבור עיצוב לוגו בלבד, בגרסה אחת ולא כולל כל עיצוב או שירות נוסף. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף לאחר 2 התיקונים תתומחר בנפרד.  LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום.

הזמנת חבילת מיתוג

הקבלה עבור התשלום תישלח ללקוח במייל בצירוף הקבצים. החבילה המוזלת (399 ש"ח) מוצעת רק ללקוחות אשר רכשו עיצוב לוגו דרך לוגו 24 ורוכשים את חבילת המיתוג עד שבוע מקבלת הלוגו. העיצובים יתבססו על הלוגו שסופק. זמן אספקת החבילה: עד 4 ימי עסקים מביצוע התשלום (לא כולל ימי חמישי, שישי, שבת, חגים ומועדים). תסופק סקיצה אחת לכל עיצוב. העיצובים אינם כוללים גרדיאנטים ו/או הנחיות מיוחדות כלשהן מבית הדפוס. העיצובים אינם כוללים הדפסה. ניתן לשלוח עד 2 תיקונים סך הכול עבור כל העיצובים, ויש לשלוח אותם באופן מרוכז במייל אחד ולא יאוחר מ-3 ימי עסקים מקבלת החומרים. לא יתאפשר לבצע שינוי בלוגו במסגרת חבילה זו. כל בקשה לתיקון או שינוי נוסף מעבר ל-2 התיקונים / לאחר 3 ימי עסקים תתומחר בנפרד. LOGO24 רשאית להשתמש בתוצרים שסיפקה או/ו הפיקה עבור לקוחותיה לצורך שיווק ופרסום.

מפעם לפעם, אנו שולחים מידע על מבצעים וחבילות, מאמרים וטיפים בנושא מיתוג ועוד באמצעות מיילים. ניתן לבטל קבלת מיילים מאיתנו ע"י הסרה מרשימת התפוצה שלנו בכל שלב.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל: logo24.co.il@gmail.com